Haber

AK PARTİ Milletvekili Adayı Prof. Dr. Yerebakan: SAĞLIK ALANINDA ÇOK İŞİMİZ VAR

AK Parti İstanbul Milletvekili adayı Prof. Dr. Halit Yerabakan seçim çalışmalarını Zeytinburnu’nda sürdürüyor. Yerebakan, Sağlık alanında yapacak çok işimiz var. Ben bir doktor olarak duvar örmeye değil, köprüler kurmaya, işbirliği yapmaya, ülkemizin muasır medeniyetler seviyesine yükseleceği bir dönemi hazırlamaya geldim. Vatandaşlarımızın ortak paydada buluşması için evlerine mi gidiyorum? söz konusu.

Saha çalışmasına başlayan Yerebakan, Zeytinburnu’ndaki kadın seçmenlerle görüşmeye geldi. Yerebakan, ‘Hanımlarla sohbet etme şansım oldu. Hanımlar zaten programıma daha çok katılıyorlardı. Onlarla daha kolay ortak bir dil bulabiliriz. Sağlık alanında yapacak çok işimiz var. Biz de bunları dile getirdik, burada çok güzel misafir olduk. Tekrar ziyaret edeceğiz” dedi.

‘OĞULLARIMIZA GELECEK İNŞA ETMEYE ÇALIŞIYORUZ’

Siyaset ile cerrahi arasında benzerlik olduğunu belirten Yerebakan, ‘Biz cerrahlar aslında büyük olaylarla uğraşır ve çözeriz. Ancak olayları analiz ederken birbirimizden ayrılmayız. Bir sinerji yaratır ve bir takım oluruz. Ancak ben bunu siyasete benzetiyorum. Girdiğim her evde ve kapısını çaldığım insanlarda ortak bir köprü kurmayı hedefliyorum. Hanımlar bugün bizi çok iyi karşıladılar. Milletvekili olmak aslında onların sözlerini yerine getirmek demektir. Kazanan herkes olmalı. Unutmayalım ki çocuklarımıza bir gelecek kurmaya çalışıyoruz” dedi.

kelkit-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu