Haber

Çorum’da Okul Müdürüne Darp ! Yine Yabancı Uyruklu…

Çorumda Okul Müdürüne Darp…Veli Saeed Daeh H. Okul Müdürü Ömer Atılgan ve hizmetliyi, çocuğunun ambulansla hastaneye gönderildiği gerekçesiyle zincirle darp etti. 

Çorum’da Okul Müdürüne Darp ! Suriyeli Öğrenci ve Velilerin Olayları Velileri Tedirgin Ediyor

Çorum’u ayağa kaldıran olay Başöğretmen Anadolu İmam Hatip Okulunda yaşandı. Okulda bayılan Irak uyruklu olduğu bildirilen öğrenci için Okul Müdürü Ömer Atılgan ambulans çağırdı. Ancak okula gelen yabancı uyruklu veli Saeed Daeh H. ve yanındaki bir kişi, okul müdürü Atılgan ve hizmetli Mehmet Öztürk’ü zincirle darp etti. Okuldaki diğer öğretmenlerin müdahalesi ile saldırganlar kaçtı. Okulda son günlerde yabancı uyruklu, Suriyeli öğrenci ve velilerin yaşattığı olaylar velileri tedirgin ediyor.
DÜZCE’DE SURİYELİ 3 ÖĞRENCİ TÜRK ÖĞRENCİYİ DARP ETTİ ! 

Çorum’da Okul Müdürüne Darp Konusunda Valilik Açıklama Yaptı

Çorum Valiliği konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı, “Bugün saat 15.00 sularında ilimiz merkezinde bulunan Başöğretmen Anadolu İmam Hatip Ortaokulunda S.D.S. isimli öğrencinin okul koridorunda bayılması üzerine Okul Müdürümüz Ömer Atılgan, 112 Acil Çağrı Merkezini arayarak öğrencinin tedavisi için okula ambulans çağırmış, aynı zamanda öğrenci velisini arayarak konuyla ilgili bilgilendirmiştir.

Okul Müdürü Atılgan ve Hizmetlimizin Tedavisi Sürüyor

Okula gelen ve öğrencinin ambulansla hastaneye götürülmesine tepki gösteren öğrenci velisi yanında bulunan erkek şahışla birlikte Okul Müdürümüz Ömer Atılgan ve okulda görevli hizmetlimiz Mehmet Öztürk’ü darp etmiştir. Okul Müdürümüz ve hizmetlimizin sağlık durumları iyi olup hastaneye akayaktan takip ve tedavileri devam etmektedir.  Konu Valiliğimiz tarafından titizlikle takip edilmektedir. Okul müdürümüze ve hizmetlimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu