Haber

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, 10’uncu toplu açılış için gün sayıyor.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, 10’uncu toplu açılış için gün sayıyor. Önder Çetin, “Her yıl toplu açılış yaparak önemli projeleri hizmete aldık. Seçim öncesi 10’uncu toplu açılışı yaparak, alnımız açık, başımız dik vatandaşlarımızın karşısına çıkacağız.”

İki dönem görev yaptığı süre boyunca her yıl toplu açılışlar gerçekleştirerek değerli projelere imza atan Lider Soner Çetin, 10’uncu toplu açılış için hazırlıkların hızla devam ettiğini belirtti.

Belediye Başkanı Soner Çetin, “2014 yılında göreve geldiğimizin 7. ayında ilk toplu açılışımızı gerçekleştirdik. Daha sonra her yıl toplu açılış gerçekleştirdik. Tüm açılışlarda birbirinden değerli projeleri hayata geçirdik. Bu projelerin büyük bir kısmı sektörde iz bırakan projeler. Türkiye’ye örnek. 30 günde 9’uncu toplu açılışımızı gerçekleştirdik. “2023 yılının Ağustos ayında iki bayramı birlikte kutladık. Görevimiz sırasında pandemi, deprem gibi olağanüstü durumlarla da karşılaştık, büyük felaketler yaşadık. Ama hiçbir zaman ayağımızı gazdan çekmedik ve bahanelerin arkasına saklanmadık. Verdiğimiz sözü yerine getirdik” dedi.

Ekonomik sıkıntıların yaşandığı dönemlerde de projeleri durdurmadıklarını ve hizmetlerine devam ettiklerini anlatan Belediye Başkanı Soner Çetin, “Akılcı yönetim ve tasarruf tedbirleriyle halkın parasını halk için kullanmaya devam ettik. Böylece projelerimizi hayata geçirmeyi başardık. Söz verdiğimiz gibi şu anda 10’uncu toplu açılış törenine hazırlanıyoruz, seçim öncesi “10’uncu toplu açılış törenimizi Mart ayının ikinci haftasında yapmayı planlıyoruz. Kreş, toplum merkezi gibi değerli sosyal tesislerimiz, temalı parklarımız, emekli dinlenme yurtlarımız ve spor komplekslerimiz gibi yeni tesislerimiz halkın hizmetine açılacak. Bununla ilgili detaylı bilgiyi önümüzdeki günlerde vatandaşlarımızla paylaşacağız.” dedi. – ADANA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu