Yaşam

Heart Dead End 28.Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Heart Dead End 1.Bölüm Tek Parça Full İzle

TRT1’in dram dolu dizisi Yürek Çıkmazı 28. bölümüyle dün akşam ekrana geldi. Başrollerini Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Ayça Bingöl ve Mesut Akusta’nın paylaştığı Altın Sinema imzalı dizide neler olduğu merak ediliyor. Toprak Karaoğlu’nun yazdığı Kalp Kırıklığı yeni bölümünü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Heart Dead son bölüm tek parça izleme ekranı…

Heart Dead’in son bölümünde; Yılmaz’ın yaptığı kötülüklerden yararlanmak istemeyen Halil ve Zeynep, asıl planları için ilk adımı atmaya karar verirler.

Yılmaz yaptığı kötülüklerle birer birer yüzleşmek zorundadır. Ancak inkar etmeye çok alışkın olan Yılmaz için bunu kabullenmek çok zordur.

İkili hapishanede Yılmaz’ın yanına gider ve ondan ne yapmasını istediklerini anlatır.

Yılmaz bugüne kadar yaptığı tüm hataları itiraf edip yaptıklarını eşi ve Solmaz’a anlatırsa Halil ve Zeynep ikilisi Kader’i ortaya çıkaracaktır.

Böyle bir durumda ikili, Yılmaz’ın cezasının azalacağını ve hatta cezaevinden çıkma ihtimalini düşünmesi gerektiğini, aksi takdirde Kader’i saklayacaklarını ve ömür boyu cezaevinde kalmak zorunda kalacağını söylerler.

Bu şekilde inandıkları tek şey ‘kötüler intikam için yaşar, iyiler adalet için yaşar’.

Yılmaz iyice köşeye sıkışmıştır ve kabullenmek yerine bundan kurtulmanın başka yollarını arar.

Başına gelenleri atlattığında ise oğlu Halil’in hayatını karartacaktır. Güvendiği tek kapı kızı Feride’dir. Feride mahkemede Kader’in yaşadığını itiraf ederse Yılmaz’ın hayatı kurtulacaktır.

Ancak arkasına baktığında Feride’yi bulamamaktadır. Yıllardır yaptığı gibi kızının gözlerini yeniden boyamaya çalışır. Kader’in hastalığı ise giderek ilerlemekte ve onu kötü duruma getirmektedir.

Bunu gören Halil onu hastaneye götürmeyi bir an bile düşünmez. Kader’in hayatta kalması, Yılmaz’ın hapse girmesinden çok daha değerlidir.

Heartbreak Before bölümünde neler yaşandı?

Yılmaz cezaevine gönderildi. Caner ısrarla Yılmaz’a aynı şeyi söylüyor, Halil’i bitirecek bilgiyi bana ver, ben de senin tutuksuz yargılanmanı sağlayacak delilleri mahkemeye sunayım. Uygun bir şekilde köşeye sıkıştırılan Yılmaz, Feride’ye ağır baskı uygulamaya başlar. Birsen, Feride’yi babasının zehirli etkisinden kurtarmak için ağabeyine sevgiyle yaklaşır. Feride, babası konusunda kafası karışmaya başlar. Babasının kötü bir adam olduğunu hâlâ kabul edemese de düşünmeye ve sorgulamaya başlamıştır. Halil ise Ali Fuat’ın masumiyetini kanıtlayan görüntüyü ne olursa olsun Saba’dan alacaktır; ama Saba’nın ondan yapmasını istediği şey çok riskli. Zeynep sevdiği adamın bu riski almasını istemese de Halil’in fikrini değiştiremez. Öte yandan Cem, Yılmaz’ın tutuksuz yargılanmasını sağlayacak delilin ne olduğunu öğrenmek için harekete geçer. Mukadderat saklandığı evde kendini çok yalnız hisseder. Yakında hastalığından öleceğine dair ağır bir karamsarlık üzerine çöktü. Halil, Zeynep, Birsen ve Turgut, onu ailenin bir parçası gibi hissettirmek için ellerinden geleni yaparlar. Bu sırada Feride, Kader’in yaşadığını öğrenir. Feride babasına gerçeği söyleyecek mi? “Kader yaşıyor” deyip babasını hapisten çıkaracak mı? Babası konusunda kafası karışan Feride, hayatının en değerli kararını vermek üzeredir.

Heartbreak Part 28 Tek Dilim İzleme Ekranı

KALP AFETİ SON BÖLÜM TEK BÖLÜM

haber-gokcebey.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu