Teknoloji

Marvel’s Spider-Man 2 Ön Sipariş Verildi!

Marvel’in Örümcek Adamı 2 Summer Game Fest 2023 etkinliğinde yapılan duyuru ile çıkış tarihini öğrendikten sonra ön siparişe ne zaman açılacağı da tarafımıza bildirildi. Beklenen gün geldi ve geçti. Güncel kur ile yetmiş dolarlık bir oyun olduğunu düşünürsek, oyunu bekliyorsanız, nispeten iyi diyebileceğimiz bir fiyata açıldığı ve mümkünse yükseleceği için oyunu bekliyorsanız hemen almanızda fayda var. .


İlginizi çekebilir:  Spider-Man 2 Oynanış Videosu


Marvel’s Spider-Man’in bağımsız genişleme paketi olan Miles Morales’in devamı niteliğinde olacak Marvel’s Spider-Man 2, 20 Ekim 2023Açık PlayStation 5 satışa sunulacak. Neredeyse dört ay kala, artık PlayStation mağazasında, belirli satıcılarda ve PlayStation Direct aracılığıyla ön sipariş için hazır olan prestij.

Marvel’s Spider-Man 2 Ön Sipariş Fiyatı Ne Kadar?

PlayStation Store’daki standart sürüm fiyatı 799 TL, Deluxe sürüm fiyatı ise 899 TL. Piyasaya sürülmeden önce satın alırsanız, üç farklı renk seçeneğine sahip olacaksınız: Peter Parker için Arachknight Suit ve Miles Morales için Shadow Spider Suit, Web Grabber ekipmanına ekran erişimi ve üç beceri puanı. Deluxe versiyonda Peter Parker ve Miles Morales için beş farklı kostüm, ek fotoğraf modu öğeleri ve iki ekstra beceri puanı sizi bekliyor.

Devam oyununun bir de Collector versiyonunun olduğunu hatırlatayım. Digital Deluxe içeriğine ek olarak, oyunun metal kutu versiyonu ve Spider-Man ile Venom’un savaşını tasvir eden yüksek kaliteli bir aksiyon figürü yer alacak.

Marvel’s Spider-Man 2, önceki iki oyuna kıyasla Queens ve Brooklyn bölgelerinin eklenmesiyle daha büyük bir haritaya sahip olacak. Her iki karakterin de yeni yetenekleri ile haritadaki yolculuğumuzun daha hızlı gelişeceği söylenirken, bu iki karakter arasında ancak serbest dolaşım sırasında serbestçe geçiş yapabileceğimiz bilgisi verildi.

Önceki sızıntıların ışığında Osborn’ları Green Goblin olarak adlandırılacak ve her ikisinin de konusu farklı olacak. Ancak Harry ve Norman için biri standart Genie olmak üzere iki farklı kıyafet de olacak.

Senaryoda Kraven, Mysterio ve Venom gibi ana korkunç karakterlerin dışında kötü taraf için Big Wheel, Paste Pot Pete ve Sandman gibi ek yan karakterler yer alırken Screwball ve Doc Ork da bir geri dönüş yapacak. Kısa bir süreliğine sadece Doc Orc karakterinin karşımıza çıkacağı söylendi.

haberselim.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu