Haber

Melek Mosso Hakkında Yapılan Siyasi Yorumlar Karşısında Sessiz Kalamadı!

Şarkılarıyla gönülleri fetheden Melek Mosso, cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi “Demokrasi için oy verin, umut için oy verin” tweet’leriyle dikkatleri üzerine çekti.

Seçimin ardından Melek Mosso’ya seçimle ilgili çok sayıda yorum geldi. Mosso bu olumlu ve olumsuz yorumlara sessiz kalmadı!

Melek Mosso şarkılarıyla, duruşuyla hepimizi fetheden bir isim. Yıldız Tilbe’nin “Vurursam Ölmem” müziğini yorumlayarak hayatımıza giren Mosso, hepimizin yüreğine dokunan o sesle birçok başarılı işe imza attı.

Sadece sesiyle değil duruşuyla da beğeni toplayan Mosso; İçinde yaşadığı toplumun sorunlarına karşı da oldukça duyarlıdır.

Mosso, geçmişte ‘İstanbul Sözleşmesi yaşatıyor’ dediği için sahneden kaldırıldığını bile anlatmıştı… Kadınları teşvik edecek konuşması gündem olmuştu bile.

Mosso, önceki seçimlerde attığı tweetlerle dikkatleri üzerine çekmişti. Twitter üzerinden “demokrasi için oy verin” daveti yapmıştı.

Bilecik’te gençlerle de buluşan Mosso, Bilecik Belediye Başkan Yardımcısı Melek Mızrak Subaşı’nın paylaştığı bu anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Seçimin ardından bir konser paylaşan Mosso, siyasi yorumlarla da gecikmedi. Mosso, kendisine yapılan bu yorumlar karşısında sessiz kalmadı.

Melek Mosso, “AK Partili belediyelerin aklı olsa çalışmaz” yorumuna yanıt verdi.

Mosso tüm nezaketiyle “Hepinizi kucaklıyorum” dedi.

Mosso’nun sayfasına getirdiği o yorumlarda naif tavır ve duruşu dikkat çekti!

Mosso, kendisine yorum yapan hayranlarına ‘Tarafsız kalın ve siyaset yapmayın’ yanıtını verdi…

Mosso’nun “Ben sağı da solu da severim” dediğinde tepkisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım…

sariz-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu