Haber

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya aday tanıtım toplantısında konuştu

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, AK Parti Küme Lideri Abdullah Güler’in katılımıyla Öğretmenevi Konferans Salonu’nda partisinin düzenlediği aday tanıtım toplantısında katılımcılara hitap etti. Sosyal belediyecilik alanında yola çıktıkları ilk günden bu yana ‘halka hizmet, Allah’a hizmettir’ sloganıyla misyonlarını yerine getirdiklerini anlatan Lider Asya, yaptıkları gibi bugün de görevlerini yerine getireceklerinin altını çizdi. Muş’u daha güzel yarınlara taşımak için dün yola çıktık.

“CUMHURBAŞKANIMIZIN SUNDUĞU BELEDİYEYİ HAYATA GEÇİRDİK”

Başkan Asya, katılımcıların yoğun sevgisi karşısında yaptığı konuşmada şunları söyledi: “2014 yılında sizlerle Bismillah okuyarak yola çıktık. Cumhurbaşkanımızın İstanbul’da ortaya koyduğu belediyeciliği 2014 yılında hayata geçirdik ve hayata geçireceğiz. Bu şehir, desteğini her platformda hissettiğimiz Cumhurbaşkanımız ve her bakanımızla birlikte güçlendik, bu şehrin altyapısını inşa ettik.

“YENİ DÖNEME BAŞLARKEN DAHA PRESTİJLİ PROJELER YAPACAĞIZ”

Altyapı çalışması yaparsanız altyapıya gömülürsünüz dediler. Bundan çıkamazsın. Bu şehrin altyapısını biz yapacağız dedik ve işe başladığımızda ister istemez yaşam konforumuza da dokundu. Vatandaşlarımızdan bazı şikayetlerle karşılaştık. Çok şükür altyapımızı, tüm içme suyu şebekelerimizi, tüm su depolarımızı, tüm kanalizasyonlarımızı, doğalgazımızı, Tedaş ve telekomumuzu da dahil ederek çalışmalarımızı tamamladık. Dönemin sonuna geldiğimizde minnettar milletimizin ve Sayın Cumhurbaşkanımızın teveccühü ile tekrar sizlere emanet olduk. Ve bu güveni koruyarak yeni döneme girerken daha prestijli projelere imza atacağız.”

“HALKIMIZIN KALBİNE DOKUNMAYI BAŞARDIK”

“Bugüne kadar yaptığımız ve yapmaya devam edeceğimiz projelerle halkımızın gönlüne dokunmayı başardık” vurgusuyla konuşmasına devam eden Başkan Asya, “Yeşil alan sayımızı artırdıkça, yeşil alan sayısını da artırdık. Mahallelerimizde kadınlara ve gençlere yönelik hayata geçirdiğimiz bilgi konutlarının sayısı çok fazla. Bunun gibi birçok projemiz şehrimize değer kattı. “Sokağa çıktığımızda artık halkımız ağzımızdan çıkan sözlere bakıyor.” ağızlar. Bu dönemde ne yapacaksınız sorusunu soruyorlar. Çünkü biz aldatmadık ve aldanmadık. Allah’ın izniyle şehrimizi çok daha güzel hizmetlerle canlandıracağız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu