İş

Seç Market Antalya’da iş ortaklarıyla buluştu

Seç Market Antalya’da potansiyel iş ortakları ile buluştu. Seç Market Genel Müdürü Altan Sekmen, geleneksel esnaf kültürü ile modern pazarlamayı buluşturan iş modelini, esnafa ve bölge ekonomisine sağladığı katkıyı anlattı.

Toplantıda katılımcıların sorularını yanıtlayan Altan Sekmen, Türkiye genelinde mağaza sayısı 2 bin 500’ü aşan departmandaki görevleri hakkında bilgi verdi. Sekmen, tüm Türkiye’de olduğu gibi Antalya’da da küçük esnafı rekabette güçlendirirken yerel ekonomiye de katkı sağlamak için çalıştıklarını belirtti.

KADIN GİRİŞİMCİLİK DESTEKLENİYOR

Geleneksel esnaf kültürü ile çağdaş pazarlamayı buluşturduklarını belirten Sekmen, esnafa ve müşteriye avantaj sağlayarak Türkiye genelinde mağaza sayısını hızla artırdıklarını söyledi.

Mağaza sahipleri ve çalışanları ile birlikte 5 bini aşkın kişiden oluşan bir ekosisteme sahip olduklarını belirten Sekmen, iş ortaklarının yüzde 10’dan fazlasının kadın girişimcilerin ortasında olduğunu belirtti.

Çoğunluğu aile şirketi olan şirkette önemli sayıda kadının ailesiyle birlikte çalıştığını vurgulayan Sekmen, bu konuda kadın girişimciliğini ve istihdamını da desteklediklerini söyledi.

YERLİ ÜRETİCİLERE KATKI SAĞLAMAK

İş modelleriyle ilgili olarak Sekmen, “Seç iş ortakları kendi işlerinin sahibi olmaya ve ‘mahalleden biri’ olmaya devam ediyor. Bayi sahipleri de kurumsal bir yapının parçası oluyor, mağazalarını modern bir görünüme ve fonksiyona kavuşturuyor. Arz gücü sayesinde. Seç Market’in iş ortakları işlerini hızlı ve kolay bir şekilde uygun fiyata sunarak branş rekabetinde değerli bir avantaj elde ederler, dilerlerse bölgenin yerel ürünlerini de bünyesine katarak yerel üreticilerin ekonomik olarak güçlenmesine katkıda bulunurlar. Raflarını da artırıyor” dedi.

Sekmen, iş birliği kapsamında Seç Market’e dönüşen esnafa mağaza içi yerleşim düzeni ve raf düzeni, dijital altyapı, sosyal medya iletişimi gibi alanlarda destek verildiğini, operasyon ve bahis gibi konularda da danışmanlık hizmeti verildiğini belirtti. finans yönetimi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu