Yaşam

Sinan Akçıl’dan şaşırtan özel hayat itirafı: 4 kez imam nikahı yaptım

Burcu Kıratlıile birlikte Sinan Akçıl Ocak 2019’da Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da nikah masasına oturdu. Dokuz aydır evli olan çift ani bir kararla boşandı.

SURVİVOR AŞK İÇİNDE GÜVENLE YAŞIYOR

Birbirlerinden ayrı kalmaya dayanamayan ikili, 2021 yılının Şubat ayında tekrar bir araya gelerek ikinci kez nikah masasına oturdu. Ancak bu birliktelik uzun sürmedi ve ünlü çift 11 Mayıs’ta boşandı. 2022. boşandıktan sonra Sinan Akçılile bir single çıkaran Aleyna Kalaycıoğlu ile Aşık Yaşamak dergiKuliste konuşulan tezlerin ortasındaydı.

“HER KAHRAMANIN KALBİNDE BİR PRENSESİ VARDIR”

Geçtiğimiz günlerde basın mensuplarının aşk sorularını yanıtlayan 40 yaşındaki müzisyen, “Artık hayatımda biri var mı?” Soruyu cevaplamak istemiyorum. Nazar çarptığında inanırım ama şunu söyleyebilirim ki her kahramanın kalbini dolduran bir prenses vardır” diyerek kalbinin dolu olduğunu vurguladı.

“4 KEZ İMAM DÜĞÜNÜ YAPTIM”

Aşk hayatıyla sık sık gündeme gelen Sinan Akçıl, Onedio’nun YouTube kanalına konuk oldu. Müzisyenin yayındaki itirafı herkesi şaşırttı. Sinan Akçıl, “Kendinizle ilgili bir gazete yazısı yayınlayacak olsanız bu ne olurdu?” “Dört imam nikahım oldu” diye cevap verdi. Akçıl, kiminle evlendiği sorusuna cevap vermemeyi tercih etti.

Kaynak: Snob Magazine / Magazine

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu