Teknoloji

Starfield İzometrik Görünümde Çok Tatlı Görünüyor

İzometrik perspektiften Starfield Nasıl görüneceğini merak ediyorsanız Flurdeh isimli Youtube kullanıcısının size fikir verecek bir çalışması var. Doğrusunu söylemek gerekirse hoşumuza gidiyor gibi görünüyor. Fikir sahibi olmanız için haberimizde yer alan görseli kaçırmamanızı öneririz.


İlginizi çekebilir:  Starfield Xbox Game Studios’un En Başarılı Oyunu Oldu


Zaman zaman bizi hayrete düşüren oyun görüntülerini Youtube kanallarında görebiliyoruz. Oyuncuların kendi başlarına denedikleri bazı şeyleri başarıyla paylaşmalarından farklı modlara kadar her şey var. Bu haber, daha önce farklı görsellerini sizlerle paylaştığımız Flurdeh isimli YouTube kullanıcısının bambaşka bir yaklaşım benimsediği Tiny Game Worlds serisiyle ilgili.

Red Dead Redemption 2, Elden Ring, Cyberpunk 2077, God of War, Days Gone, Fallout: New Vegas ve geçmişteki pek çok farklı ve tanınmış oyuna bambaşka bir perspektiften bakmamızı sağlayan bu seri, The Elder Scrolls V: Skyrim artık son dönemine girdi. Her zaman popüler olan oyun Starfield eklendi.

Starfield İzometrik Görünüm Videosu

İki buçuk dakikalık videoda çatışma sahneleri olmayan bölümler yer alıyor. Oyunun senaryosunda New Atlantis şehrinin farklı yerlerini ve bu yerlerdeki yapay zeka karakterlerinin kendi hızlarında bir yerden bir yere hareket ettiğini görebiliyoruz. Buna uzay gemimizin indiği yer de dahildir.

Bu görseli nasıl buldunuz? Sizce Starfield bu açıdan etkileyici görünüyor mu? Veya “Yapılmasaydı sorun olmazdı…” diyorsun? Yorum kısmında buluşalım.

aladag-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu