Haber

TOBB’dan 23 Nisan mesajı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle yayımladığı mesajda, milletin kararının üzerinde bir karar olmadığını belirterek, gücün elinde olduğunu söyledi. Türkiye’yi aydınlık yarınlara taşıyacak olan millet egemenliğidir.

Hisarcıklıoğlu, mesajında ​​şu ifadelere yer verdi: “TBMM’nin açılışının ve milli egemenliğin kabulünün yıl dönümünü bir kez daha coşku ve sevinçle kutluyoruz.

Dünyada çocuklarına tatil sunan ve bu bayramı tüm dünya ile paylaşan ilk ve tek ülke olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu gururlu günü bizlere yaşattığı için Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Milletinin öngörüsüne ve vicdanına güvenenler her zaman kazanır. Milli Mücadele döneminden bugüne milletimizin iradesiyle çok yol kat ettik. Bizler iş dünyası olarak durmadan çalışarak, istihdamımızı ve üretim gücümüzü artırarak canlarını ortaya koyarak bu çabamızı sürdüreceğiz.

Amacımız dünyanın en büyük ekonomileri arasına girmek, insanımızın yaşam kalitesini, sosyal, kültürel ve maddi zenginliğini artırmaktır.

Bu duygu ve niyetlerle aziz milletimiz Türk iş dünyasının adına 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu