Haber

Tüm uyarılara ve trafik işaretlerine rağmen araçlar çöken yola devrilince araçlar isyan etti.

ABD’de yoldaki dev çöküntü için yapılan ağır uyarı ve trafik işaretleri sürücüleri durdurmayınca yetkililer isyan etti. Dev çukura düşen araçların görüntülerini paylaşan yetkililer, “BU GERÇEK OLAMAZ! Kelimeler yetersiz. Keşke başka işaretler ya da engeller olsa bunu engelleyecek” dedi.

ABD’nin Kaliforniya eyaletinde 17 Ocak’ta şiddetli yağışlar ve sel nedeniyle Tracy kentinde yolda dev bir çökme meydana geldi. Sel suları çekilmeden önce bir araç yola düştü ve otoyol devriyesi yolu trafiğe kapattı. 18 Ocak’ta sular çekilirken yola bariyerler ve ‘yol kapalı’ yazan trafik işaretleri yerleştirildi ve sık sık uyarılar yapıldı. Ancak 26 Ocak’ta tüm bariyerlere ve tabelalara rağmen yolu adeta ikiye bölen dev çukura bir başka otomobil daha düştü ve yetkililer isyan etti.

Otomobilin görüntülerini paylaşan yetkililer, “BU GERÇEK OLAMAZ! Kelimeler yetersiz kalır. Keşke bunu engelleyecek başka levhalar veya bariyerler olsaydı. ‘YOL KAPALI’ levhaları ve barikatlar, güvenliğiniz için stratejik olarak yerleştirilmiş. Yanından GEÇMEYİN. kapalı bir yol. Kapalı bir yola rastlarsanız, geri dönün ve farklı bir rota bulun.” “…” sözleriyle isyankar bir mesaj paylaştı.

S

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu