Ekonomi

Weave, David McNeil’i yeni Gelirler Direktörü olarak atadı

Küçük ve orta ölçekli sağlık hizmetleri uygulamalarına hizmet veren kapsamlı bir deneyim platformu olan LEHI, Utah – Weave (NYSE: WEAV), bugün David McNeil’in Gelirler Direktörü olarak işe alındığını duyurdu. Hizmet Olarak Yazılım (SaaS) işlerini ölçeklendirme konusunda deneyimli bir yönetici olan McNeil, Weave’in satışlarını, müşteri başarısını, gelir operasyonlarını ve ödeme gruplarını denetleyecek.

McNeil’in SaaS, ödemeler ve stratejik ortaklıklar alanındaki deneyimi 25 yıldan fazladır. Önceki görevleri arasında, şirketin yıllık tekrar eden gelirinin 90 milyon dolardan 990 milyon doların üzerine çıkmasına yardımcı olan liderlik ekibinin bir parçası olduğu HubSpot’taki değerli katkılar yer alıyor. McNeil ayrıca Envoy’da CRO pozisyonunu da üstlendi ve bağımsız sağlık uygulamalarına yönelik bir otomasyon platformu olan Tebra.com’da Ticaret Direktörü olarak görev yaptı.

Weave CEO’su Brett White, McNeil’in şirketin büyümesine katkıda bulunabileceğine olan inancını dile getirerek onun liderliğini ve stratejik becerisini vurguladı. White, McNeil’in yönetim ekibine eklenmesinin, şirketin sağlık hizmeti müşterilerine olağanüstü hasta deneyimleri sunma yeteneğini geliştirmesinin beklendiğini belirtti.

McNeil’in atanması, sağlık hizmetleri bölümünün büyüme gösterdiği ve bağımsız muayenehane direktörünün operasyonel karmaşıklığının arttığı bir dönemde gerçekleşti. Weave, özellikle birden fazla lokasyona sahip uygulamalar için stratejik bağlı kuruluşları ve ödeme çözümlerini genişletmeye odaklanmıştır.

McNeil, yeni göreviyle ilgili yaptığı açıklamada, KOBİ sağlık hizmetleri ile teknolojinin kesişimindeki değerli fırsatın altını çizdi. Weave’in büyüme gidişatını, 30.000’den fazla müşteri üzerindeki etkisini ve şirketin kullanıcı deneyimine olan bağlılığını övdü. McNeil, Weave’in ilerlemesine ve sağlık hizmetleri deneyimlerini kolaylaştırma potansiyeline katkıda bulunmaktan duyduğu heyecanı dile getirdi.

InvestingPro İçgörüleri

Weave (NYSE: WEAV) David McNeil’i yönetim ekibine davet ederken, şirketin mali durumu ve piyasa performansı büyüme hedefleri açısından kritik olmaya devam ediyor. Piyasa değeri 901,08 milyon dolar olan Weave, 2023’ün 3. çeyreği itibarıyla son on iki ayda %19,22’lik önemli bir gelir artışıyla dikkat çeken dinamik bir adım atıyor. Bu büyüme, 2023’ün güçlü brüt marjıyla destekleniyor. %67,37, şirketin genişleme çabaları sırasında kârlılığı koruma becerisini yansıtıyor.

InvestingPro Tips, Weave’in bilançosunda borçtan daha fazla nakit tuttuğunun ve McNeil’in işe alınması gibi stratejik manevralar için bir tampon oluşturduğunun altını çiziyor. Analistler, gelecek dönem kazançlarını yukarı yönlü revize ederek Weave’in gelecekteki performansına ilişkin iyimserlik gösterdi. Ancak analistlerin şirketin bu yıl kârlı olacağını tahmin etmediğini ve hisse fiyat hareketlerinin oldukça değişken olduğunu belirtmekte fayda var. Şirketin geçen yılki güçlü getirisi, %152,33’lük bir yıllık toplam fiyat getirisi, McNeil liderliğinin daha da ortaya çıkarabileceği potansiyeli yansıtıyor.

Daha derin bir analiz arayan yatırımcılar için InvestingPro, Weave hakkında ek ipuçları sunuyor; bunlara %50’ye varan indirimle özel bir Yeni Yıl indirimi kapsamındaki bir abonelikle erişebilirsiniz. SFY24Kupon kodunu kullanarak 2 yıllık InvestingPro+ aboneliğinde %10, SFY241 Kupon kodunu kullanarak 1 yıllık InvestingPro+ aboneliğinizde ek %10 indirim alabilirsiniz. Bu bilgilerle paydaşlar, McNeil gibi stratejik işe alımların zamanlamasını ve bunların Weave’in gidişatı üzerindeki potansiyel etkisini daha doğru bir şekilde ölçebilirler.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu