Haber

Yücel Yalçınkaya AK Parti’nin Çekmeköy Belediye Başkanı adayı oldu

İş dünyasının başarılı isimlerinden Yücel Yalçınkaya, AK Parti’den Çekmeköy Belediye Başkanı adayı olmak için başvuruda bulundu.

AK Parti’de belediye başkanlığı için aday başvuruları devam ediyor. 3 dönem Çekmeköy Belediyesi Meclis Üyesi olan ve Anadolu Bütünleştirici ve Sanayici İş Adamları Derneği ASİAD Kurucu Genel Lideri Yücel Yalçınkaya, AK Parti Çekmeköy Belediyesi Başkan Adayı adayı için AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanlığı’na başvurdu.

Yalçınkaya’nın adaylık başvurusu sırasında Çekmeköy’de faaliyet gösteren birçok sivil toplum örgütünün liderleri, mahalle muhtarları ve dernek başkanlarından oluşan kalabalık bir grup, Yalçınkaya’ya destek olmak için Çekmeköy AK Parti İlçe Başkanlığı binası önünde toplandı.

“Belediyenin tüm teknik yapılarını bilen bir kardeşiniz olarak Çekmeköy’ün her kesimini kucaklayacak bir aday olarak buradayım.”

AK Parti’den Çekmeköy Belediyesi Başkan Aday Adayı adaylığı başvurusunda bulunan Yücel Yalçınkaya, “Bugün bize eşlik eden STK’lar, muhtarlar, esnaf ve vatandaşlarla birlikte Çekmeköy Belediyesi Başkan Adayı adaylığı başvurumuzu ilçemize sunduk. Liderim.Uzun yıllardır Çekmeköy’de siyasetin içindeyim.Çekmeköy’ün tüm sokaklarını, mahallelerini, belediyenin tüm teknik yapılarını bilen bir kardeşiniz olarak Çekmeköy’ün her kesimini kucaklayacak bir aday olarak buradayım. Çekmeköy’de oyların yüzde 60’ını alacağımızın sözünü verdik, inşallah. Liderimiz bizi nezaketle ağırladı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. “Teşekkür ederim” dedi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu