Haber

Fatih Portakal’dan skandal sözler! YSK Başkanı Yener’i tehdit etti!

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde YSK Genel Başkanı Ahmet Yener, muhalefet ve yandaşlarının Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın adaylığı üzerinde uzun süredir yürüttüğü manipülasyona “Recep Tayyip Erdoğan adaydır” açıklamasıyla son verdi. Sözcü, TV sunucusu Fatih Portakal’ın sunduğu ana haber programında “Erdoğan adaydır” sözlerine darılan YSK Genel Başkanı Ahmet Yener’i tehdit etti.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN ADAYLIĞINA İLİŞKİN GÖRÜŞÜNE İTİRAZ

Uzun süredir muhalefet partileri ve liderleri Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef almış, sözde “Üçüncü Kez” manipülasyonları yapılmış, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın adaylığının iptali için Yüksek Seçim Kurulu’na başvurmuştur. Muhalefet cephesinin itirazlarına ilişkin açıklama yapan YSK Başkanı Yener, Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce ve Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın adaylığına yapılan itirazların reddine, Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce, Recep Tayyip Erdoğan ve Sinan Oğan’ın alfabetik sırayla kesin aday listesinde yer almasına karar verildi. size gönderilecektir.”Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın adaylığını resmileştirdi.

FATİH ORAKAL, YSK BAŞKANI YENER’İ TEHDİT ETTİ

Sözcü TV Ana Haber programı sunucusu Fatih Portakal, YSK Başkanı Ahmet Yener’in ana haber bülteninde yer alan ifadelerine ilişkin yaptığı konuşmada,

“Bu seçimde en çok konuşulacak kurullardan biri de Yüksek Seçim Kurulu (YSK). Çünkü her şeyin sorumlusu o. Seçim bitene ve resmi sonuçlar açıklanana kadar sorumlu olacak. Bütün yetkilere sahip. A’dan Z’ye sorumluluk günlerdir konuşuyoruz Cumhurbaşkanı’nın diploması var mı, Cumhurbaşkanı aday olur mu olamaz mı Bugün YSK Başkanı itirazları inceleyip karar aldı Ahmet Yener YSK Lideri ‘Unutmayın’ isim, ismi unutma, çok önemli bir isim çünkü konuşulacak’Ahmet Yener’i kendine hedef aldı.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu