Haber

Hala karar yok! Ümit Özdağ’dan ‘Kılıçdaroğlu’ ve ‘Ogan’ açıklaması!

Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ, dün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi.

görüşmelerin Zafer Partisi Genel Merkezi önüYeni bir basın açıklaması yapan Özdağ, “Kesinleşmedi. Bu akşam bu görüşmeleri yapacağız. Olumlu süreci olumlu tamamlayacağımıza inanıyorum. Başarılı olursak yarın saat 11.00’de Sayın Kılıçdaroğlu ile bir açıklama yapmayı planlıyoruz.”söz konusu.

Ümit Özdağ’ın açıklamalarından satır başları şöyle;

‘SONUNDA DEĞİL, OLUMLU TAMAMLAYACAĞIMIZA İNANIYORUM’

Hatay’dan sonra bir toplantı daha yapacağız. Bu toplantıda, 13 milyon sığınmacı ve firarinin vatanlarına geri dönmesini sağlayacak, maliyeti 11 milyar lirayı bulan ekonomik kayıpların giderilmesini sağlayacak PKK, FETÖ ve DAİŞ gibi terör örgütleriyle ortak bir çalışma öngören protokol müzakerelerini ilerlettik. Dolar Türk halkının sırtından atılır ve Anayasa’nın 4 maddesini güvence altına alır. . Kesinleşmedi.

Bu toplantıları bu akşam yapacağız. Olumlu süreci olumlu tamamlayacağımıza inanıyorum. Başarırsak yarın saat 11:00’de Sayın Kılıçdaroğlu ile bir açıklama yapmayı planlıyoruz.

SİNAN OĞAN’IN KARARINA İLİŞKİN AÇIKLAMA

Özdağ, Cumhurbaşkanı adayı Sinan Ogan’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ikinci turda destekleme kararını değerlendirdi. “Sinan Bey’in insiyatifindedir.terimleri kullandı.

KAYNAK: HABER7

sarikaya-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu