Ekonomi

ING Türkiye, işletmelerin finansal sağlığına destek olmak amacıyla ING KOBİ Blogunu hayata geçirdi

ING Türkiye, bireylerin ve işletmelerin finansal refahının iyileştirilmesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

ING Türkiye’den yapılan açıklamaya göre ING, yenilikçi ve dijital çözümleri ile işletmeleri finansal açıdan desteklerken finansal sağlık alanında da farkındalık yaratmayı hedefliyor.

ING Türkiye, bu vizyonla KOBİ’lerin finansal sağlık, sürdürülebilirlik ve dijitalleşme alanlarında yararlanabilecekleri bir bilgi kaynağı oluşturmak amacıyla “ING KOBİ Blogu” sayfasını hayata geçirdi.

İşletmeler, ING KOBİ Blogu sayesinde finansal okuryazarlık, finans, bankacılık, tasarruf, teknoloji ve sürdürülebilirlik konularında ihtiyaç duydukları birçok bilgiye kolaylıkla ulaşabiliyor.

ING KOBİ Blogu ile işletmelerin finansal konularda sağlıklı kararlar alabilmeleri ve işlerini daha sağlam temeller üzerine kurmaları, sürdürülebilir ve kapsayıcı ekonomik büyümeye katkı sağlamaları amaçlanıyor.

“KOSGEB Nedir?”, “Girişimcilik Belgesi Nedir?”, “E-İmza Nedir?”, “E-Fatura Nedir?”, “Şahıs Şirketi Nedir?” ve “SWIFT Kodu Nasıl Öğrenilir?” KOBİ’ler finans ve dijital bankacılıkla ilgili temel bilgilerden faydalanabiliyor.

Blogda “Sürdürülebilirlik nedir?” ve “Sürdürülebilirlik kredileri nedir?” İşletmeler sürdürülebilirlik konusunda merak ettikleri ve ihtiyaç duydukları bilgilere ulaşabilmektedir.

ING KOBİ Blogu, işletmelerin ihtiyaçlarına göre oluşturulacak yeni içeriklerle zenginleşmeye devam edecek.

karayaziajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu