Ekonomi

İstanbul AFSİAD, Afyonkarahisar’a yatırım ziyareti yaptı

İstanbul AFSİAD tarafından tıbbi ve aromatik bitkiler alanında ve sağlık sektörü yatırımları için Afyonkarahisar’a bir dizi ziyaret gerçekleştirildi.

İstanbul AFSİAD, Afyonkarahisar’a yatırım ziyareti gerçekleştirdi. İstanbul AFSİAD Lideri Hüseyin Çelik, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Yatırım Hizmetleri Müdürü Zahid Tuncel, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Proje Yöneticisi Halit Duran, İşadamı Zaid Al-Aifarı, İşadamı Ufuk Erdinç, İstanbul AFSİAD Genel Sekreteri İlyas Seçen ve Burçed Etraf Mühendislik Sahibi Hayrettin Durmaz ile birlikte tıbbi aromatik bitkiler ve sağlık sektörü alanında yatırımlar yapmak üzere Afyonkarahisar’a bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’nı ziyaret eden heyet, yapılacak yatırımlar hakkında bilgilendirici bir sunum yaptı. Vali Yiğitbaşı, Afyonkarahisar’da yapılacak yatırımlara destek vermeye hazır olduklarını bildirdi. Yiğitbaşı, “Afyonkarahisar, tıbbi ve aromatik bitkiler başta olmak üzere jeotermal seracılık alanında ülkemizin önde gelen illerinden biri. İş insanlarını şehre yatırım yapmaya davet ediyoruz.”

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, AFSU Rektörü Prof. – İSTANBUL

kocaali-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu