Haber

Meteoroloji’den kuvvetli rüzgar ve kar uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan son değerlendirmelere göre, kuzey, iç ve doğu kesimleri modüler ve çok bulutlu, Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğu kesimleri ile Artvin’in iç kesimleri karla karışık ve kar yağışlı, Hatay çevre kesimleri parçalı ve çok bulutlu. , Rize ve Siirt ile Artvin’in kıyı bölgeleridir. Bölümlerin yağışlı geçeceği iddia ediliyor.

İç ve doğu kesimlerde buzlanma ve don olayının görüldüğü yerlerde yer yer pus ve sis bekleniyor. Doğu Karadeniz Bölgesi’nin iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun eğimli ve yüksek kesimlerinde çığ tehlikesi bulunmaktadır.

Rüzgarın Marmara ve Karadeniz’in doğusu ile Doğu Anadolu’da güney ve güneybatı yönlerden kuvvetli (40-60 km/sa) esmesi beklendiğinden, olumsuz kurallara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği belirtildi. bu yaşanabilir.

Doğu Karadeniz Bölgesi’nin iç kesimlerinin yüksek kesimleri ile Doğu Anadolu’nun eğimli ve yüksek yamaçlarında çığ tehlikesi bulunduğundan dikkatli ve tedbirli olunması uyarısında bulunuldu. (HABER MERKEZİ)

mesudiye-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu