Teknoloji

OLED ekranlı MacBook Air için şaşırtan iddia: “Küçük bir farkla” gelebilir

Apple önümüzdeki 1 veya 2 yıl içinde OLED ekrana sahip bir MacBook AirPiyasaya sürülmesini bekliyoruz ve dizüstü bilgisayarla ilgili doğrulanmamış en son sızıntı, şimdi olduğundan biraz daha küçük 13.4 inçlik bir ekranla geleceğini gösteriyor.

ikisi birden SAMSUNGbirlikte LG Apple’ın üretim ortaklarına gerekli OLED ekranları sağlamaya başladı. Daha önce yayınlanan raporlarda MacBook Air için 13,3 inç Ekrandan bahsediliyordu. 2022’de piyasaya sürülen en yeni M2 destekli MacBook Air, daha ince çerçevelere ve 13.6 inç ekranı varancak 2020’den kalma 13,3 inç ekrana sahip M1 tabanlı sürüm hala Apple tarafından satılıyor.

Endüstri analisti Ross Young’a göre OLED MacBook Airbu 2 boyutun ortasına girecek ve 13.4 inç ekranı var olacak. Çerçeve boyutu, ekran en boy oranı veya bir bütün olarak dizüstü bilgisayarın boyutları açısından ne gibi değişiklikler olacağını göreceğiz.

15 inç MacBook Air geliyor

Ayrıca Young, OLED donanımlı MacBook Pro’ların da 2024’e kadar çıkmayacağını ekliyor. Öte yandan bir haber daha: Görünüşe göre bu yıl OLED yerine LCD ekranlı 15 inç MacBook Air geliyor Bu, şubedeki diğer güvenilir kaynakların varsayımlarıyla uyumludur.

salipazari-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu