Yaşam

Sabırsızlıkla beklediğimiz Attack on Titan final bölümünün ikinci kısmı için hazırlanan fragman paylaşıldı.

Tüm dünyada izlenme rekorları kırdı ve her sahnesi nefes kesiciydi. Titan’a Saldırı Final bölümüne az kaldı. Dizinin merakla beklediği hayranlarını sevindiren haber resmi siteden geldi.

Attack on Titan’ın resmi internet sitesi ve sosyal medya kanalları, anime dizisi için heyecan verici bir fragman paylaştı. 4 KasımAnimenin ikinci özel bölümü Japonya’da prömiyeri yapılacak. 85 dakikaUzun olacak.

Attack on Titan son bölüm fragmanı

MAPPA StüdyolarıKlasikin yayınladığı fragmandan da anlaşılacağı üzere “2.000 Yıl…veya…Size, Bundan 2.000 Yıl Sonra” Tema müziğiyle karşılaşıyoruz. Finalin ikinci özel bölümünün yayınlanmasının ardından 5-8 Kasım tarihleri ​​arasında global bir parti düzenlenecek. dünyanın her yerinde aynı anda yayımlanacak. Anime dizisinin seslendirme ekibinden tüm çalışanlarına kadar herkesin yer alacağı bu etkinlikte, final dönemine kadar yaşanan deneyimler paylaşılacak.

Ayrıca Attack on Titan’ın 10. yıl dönümü nedeniyle “Attack Fes” adlı bir etkinlik duyuruldu. 27-28 Ocak tarihlerinde Yokohama’da gerçekleştirilecek bu etkinlikte müzisyenler, ses sanatçıları ve diziden sorumlu ekip yer alacak.

Kaynak: Shingeki TV

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu