Yaşam

Berna Laçin’den Hakan Ural’a suç duyurusu

Oyuncu Berna Laçin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Hakan Ural hakkında hata yapacağını duyurdu.

Seçim sonrası depremzedeleri hedef aldığı tartışmasının ortasında Berna Laçin’in de aralarında bulunduğu isimlerden bahseden Ural, “Bırakın gitsinler. Ben bütün seçmeni bir bütün olarak görüyorum. Farklı partilerimiz bizi iyi yapmaz.” Berna Laçin ve Zeynep Beşerler, “Muhalefet seçmeni öyle değil. Şeytan içlerine girmiştir. Sırf kendi siyasi görüşlerimiz yüzünden birbirimizden nefret etmeye başladık. Bizi temsil edenlerin dili ve tavrı çok önemli.”

Ural’ın sözlerine “Gıybet yapan sunucu hakkında suç duyurusunda bulunuyorum” sözleriyle yanıt veren Laçin, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Seçim sürecinde depremzedelerle ilgili bir şey paylaşmadım! Zelzele bölgesine bağış ve yardımdan başka bir yorumum olmadı!
hesabım bitti “Tavuk bile su içerken Allah’a bakar” diye şovda gıybet eden, dini istismar eden bir insan tavuk kadar beyin sahibi olsa aslında yemek yediği kişiye iftira atmadan karnını doyurabilirdi. yıllar önce ekmek, onu yukarıdan besleyenlerin amacı için tavuk gibi kıkırdamak yerine. bunca yıl kendine uygun bir yol bulacaktı! ‘İnsanları kin ve nefrete sevk etmek’ yerine, bir çıkar peşinde koşardı… Tavuk kadar yürekli olmasa özür diler, bu tür gıybetlerden para kazanmayı bırakıp tövbe ederdi! Yarım kalmış bir seçimle kazan-kaybet şeklinde rekabet etmek yerine demokrasiye saygı duyulmalı! Ama tavuğu unutma, her şeyden önce insanın tavuk gibi vicdanı olacak!”

(HABER MERKEZİ)

yesilova-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu