Haber

Yalıçapkını Yıldızı Afra Saraçoğlu’nun Konser Tarzının Fiyatını Duyanlar İnanamadı!

Son dönemin keyifli ve başarılı oyuncusu Yalıçapkını dizisinde hayat verdiği Seyran karakteriyle büyük beğeni toplayan Afra Saraçoğlu, rol arkadaşı Mert Ramazan Demir’le birlikte görüntülendikten sonra da magazin gündeminden düşmüyor. Özel hayatıyla da adından sıkça söz ettiren Saraçoğlu, hem güzelliğiyle hem de şekliyle her zaman gündemde. Geçtiğimiz günlerde bir konsere katılmış ve ilgi çekmişti. Hoş oyuncunun konser yönteminin maliyeti belli oldu…

Deniz Atı dizisinde ‘Seyran’ karakterine hayat veren Afra Saraçoğlu, güler yüzlülüğü ve başarılı oyunculuğuyla son zamanların en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor.

Özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Saraçoğlu’nu geçtiğimiz günlerde Mert Ramazan Demir’le baş başa görüntüde gördük.

2016 yılında İkinci Şans filmiyle oyunculuğa ilk adımını attı. Yani hepimiz onun adını duyduk.

Güzelliği ve başarısının yanı sıra tarzıyla da öne çıkan Saraçoğlu, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir konserde formuyla yeniden gündeme geldi.

Konser tarzıyla dikkat çeken ünlü oyuncunun spor tercihi de beğeni topladı. Beyaz gömlek ve kot pantolon giymeyi tercih eden ünlü ismin kombininin fiyatı ortaya çıktı.

Saraçoğlu’nun beyaz gömleğinin fiyatı 599 TL, kot pantolonunun fiyatı 489 TL, çantasının fiyatı ise 6 bin 615 TL oldu. Saraçoğlu’nun bu tarzı oldukça beğenilirken aynı zamanda fiyatların da makul olduğu görüldü.

Sosyal medyadaki takipçiler tarafından; ‘İlk defa bir ünlünün normal fiyata kıyafet giydiğini görüyorum’, ‘Güzel görünüyor’, ‘Nasıl güzel görünüyor’ gibi yorumlar geldi.

Peki siz Afra Saraçoğlu’nun tarzı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu