Yaşam

Yüz Yıllık Mucize Dizisinin İlk Tanıtımı Yapıldı: Birkan Sokullu ve Ebru Şahin Birlikte

Başrollerini Birkan Sokullu ve Ebru Şahin’in paylaştığı yeni dizide birkaç kez isim değişti. İlk olarak ‘Ab-ı Hayat’ olarak başlayan dizinin adı bir süre sonra ‘Lavanta Köşkü’ olarak değiştirildi. Dizinin adı son kez değiştirilerek ‘Yüz Yıllık Mucizeler’ olarak değiştirilmiştir. Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Yüz Yıllık Mucize dizisinin ilk tanıtım videosu yayınlandı.

Detaylar burada…

Yakında Star TV ekranlarında izleyici ile buluşacak olan ‘Yüz Yıllık Mucize’ dizisinin adı üç kez değişti.

Ab-ı Hayat olarak başlayan dizinin adı bir süre sonra Lavanta Köşkü olarak değiştirilmiştir. Alınan son karara göre dizinin adı Yüz Yıllık Mucizeler olarak değiştirildi. Soyadı değişikliğinin nedeni ise Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılı olması ve dizinin konusu ile yakından ilgili olması olarak açıklandı.

Yüz Yıllık Mucize’nin başrollerini Birkan Sokullu ve Ebru Şahin paylaşıyor. Dizinin yapım yönetmenliğini Hilal Sarar üstleniyor.

OGM Pictures, Yüz Yıllık Mucizeler serisinin yapımcılığını üstleniyor. Dizinin senaristliğini Nuran Cihan Şit üstleniyor.

Yüz Yıllık Mucize dizisi, Kuvayi Milliye’den bu yana 30 yaşında kalan bir adamın etkileyici hikayesini anlatıyor.

Ayrıca Yüz Yıllık Mucize dizisinde Zerrin Tekindor, Hümeyra, Seda Altuner, Ayşegül Cengiz, Necip Memili, Yalçın Hafızoğlu, Merve Işık Bengi ve Ecem Çalhan gibi ünlü isimler de yer alıyor.

Konusu ve oyuncularıyla dikkat çeken Yüz Yıllık Mucizeler’in ilk tanıtım görseli de yayınlandı. Dizinin mart ayında yayınlanması bekleniyor.

Yüz Yıllık Mucizeler

bornovaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu